Pernenat 7 Nëntor, 2019 357

Pyetje për nënat.

Përshëndetje nëna! Doja tju pyesja për diçka. Kam çunin 14 muajsh po nuk më fle fare mirë natën. Më zgjohet thuajse çdo orë. E kam akoma me gji e çoj dhe në çerdhe. Dhe pin gji vetëm kur vjen nga kopështi edhe natën. Mendoj se është bërë i varur nga gjiri se kur zgjohet, sa i jap me pi pushon dhe flenë prapë. Po juve ju flenë mir fëmijët? Ti keni me jetë bebushat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X