Pernenat 21 Shtator, 2020 366

Pyetje

Mirmbrema !Ndoshta eshte pak jashte teme kjo pyetje por do ta vleresoj nese me ndihmonit.Une jam e divorcuar dhe kam nje vajze 10 vjece ne tetor nisem per gjermani per studime normalisht me vize e rregullt,problemi im eshte vajza sepse me duhet ta marr me vete dhe me e mbajt atje derisa ti dali data per takim ne ambasade (diku 8 muaj)pa letra pasi nuk kam asnje njeri qe te kujdeset per te ketu ne Shqiperi plus eshte ne kujdestsrin time te plote.Desha te di a ka pasur ndonjera ndonje rast te tille dhe si duhet te veproj une ku te drejtohem ne Gjermani per te mos pritur kaq gjate rradhen ne ambasade sepse 8 muaj ose me shume do ta mbaj pa shkolle per shkak te mungeses se letrave.Do i vleresoja shume pergjigjet tuaja sesi mund te veproja 🤗


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X