Pernenat 6 Gusht, 2021 0

Femije me grip e kolle

Pershendetje
Kam femijen me grip po ben 5 dit ka nje koll dhe nje gerhitje ne gjoks me kan dhen antibiotikun bactigram por prap e ka nga pak gerhitjen nganjer nuk e ka fare
Kur mund ta jap efektin antibiotiku?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X