Pernenat 7 Nëntor, 2019 462

Pune

Pershendetje Nena, jam nje nen dhe jetoj ne Gjermani por kemi nje Bakery kemi nevoj per puntore te gjinis Femrore , Bakery eshte ne Aeroportin e Frankfurtit nese dikush eshte e interesuar le te shenoj ne koment dhe ne i kontaktojm per orarin e punes dhe pages 😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X