Pernenat 24 Dhjetor, 2020 132

Pucra ne gjuhe

Pershendetje
Kam verejtur keto si puqrra tek gjuha e djalit para nje jave . A mund tme ndihmoni se qfar jane

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Nese nuk ka bere temperature dhe nuk ju eshte ankuar per djegie apo dhimbje goje mund te jete vrare me ndonje loder

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X