Pernenat 16 Prill, 2021 0

Prsh

pershendetje mund ta publikoni
doja nje mendim per nenat qe jetojn ne it
jam shtatzne ne muajne e 6 dhe kam nje vajze 4 vjece vajza ka dokumenta bashk me babin(2 vjecare) e vet
un i mora prap me shtatzanin.perfitoj ndonj bonus per bebin flm kush pergjigjet

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X