Pernenat 21 Janar, 2022 0

Pozicioni i fetusit ne bark

Pershendetje! Jam ne javen e 37 te shtatzenise dhe doktoresha me ka thene qe nese bebi nuk kthehet deri ne javen e 38 mund te bej lindje cezariane. Ka mundesi qe pas javes se 38 e deri ne javen e 40 bebi te kthehet?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X