Pernenat 20 Korrik, 2020 1357

Pike e kuqe ne krah

Pershendetje doktoresha. Vajza eshte 8 muajshe dhe qekur ka lindur e ka pasur kete piken e kuqe ne krah. Ndonjehere i skuqet rreth e qark ose i nxihet pak dhe e ka te ngrohte vendin ku eshte pika. Cfare eshte?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ma dergoni me foto

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Nuk e kisha pare foton
    Kjo eshte hemangiome, ju rekomandoj te nisni timolol gel, e pas 1 muaji beni mje konsulte me dermatologun.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X