Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Pesha e nenes ne shtatzani

Peshendetje nena. Doja nje mendim nga ju jam shum e shqetesuar sot isha bera viziten e fundit jam 38 jav e 6 dit shtatzen dhe rezultoj qe isha 90 kg .. jam 173 e gjate mos mendoni dhe un si un qe km abuzuar shum m ushqimin … n fillim t shtatzanis kam qen 64 .. Cdo mendim i juaj eshte i vleresuar nga un .. realisht jam shum e shqetesuar ju lutem ndani eksperiencat tuaja me mua


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X