Pernenat 5 Mars, 2021 0

Pesha e femijes tim

Kam vajzen 3 vjec e gjysem qe me ha Shume pak ushqim. I kam perdorur disa vitamina por prap njesoj. Peshon 14 kg. Nuk shqetesohem aq Per kg por kam hallin mos te mi bije imuniteti dhe te me behet anemike. Cfare me rekomandoni te bej? Faleminderit!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X