Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Pesha e bebit

Pershndetje kam vajzen 7 vjeqare dhe peshon 20 kg,vetem 1kg e shton ne nje vit a asht normale faliminderit per pergjiegjeje..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X