Pernenat 18 Dhjetor, 2020 157

Pesha

Pershendetje.
Kam djalin dhe dy muaj mbush 3 vjec..
Me shqeteson pesha e tij(13 kg)
Djali ushqehet shume mire ama pesh merr shume pak
I kam ber analiza gjaku dhe cdo gje eshte ne rregull
I kam marr mjekim per parazitet(3 here) por perseri nuk shoh ndonje ndryshim
A mund te jene parazitet nje arsye qe nuk merr pesh sic duhet?
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X