Pernenat 27 Qershor, 2019 277

Përshëndetje nëna / verdhëza e gjirit

Përshëndetje Nëna. Uroj te jeni mirë se bashku me bebushat tuaj. Kam vajzën 6 javëshe dhe e kapur verdhëza e gjirit javën e dyte tè lindjes. E kam vizituar të pediatri dhe me ka thënë që nuk duhet të sheqesohem se verdhëza e gjirit zgjat nga dy deri në tre muaj. Une përsëri jam e shqetësuar sepse vajza është e zverdhur por në peshë dhe në trup është mirë dhe reagon ndaj stimujve është aktive dhe të gjitha parametrat i ka në rregull thot pediatri. Doja të dija a ju ka ndodhur ndonjëherë juve qe bebat të kenë kaluar këtë llojë verdhëze? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X