Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

pershendetje

Pershendetje ,deshta me pyet sa asht normale bebet qe ushqehen me gji mos me kry nevojen e madhe deri ne sa dit ?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese zgjat deri ne 3 dite dhe femija nuk ka shqetesime ( dhimbje barku, nuk fle mire
    etj) mos u shqetesoni nese kalon Mbi 3 dite ju rekomandoj masazhet e barkut, banjot e ngrohta nese nuk kane rezultat atehere aplikoni mikroklizem

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X