Pernenat 7 Tetor, 2020 122

Pershendetje

Femiu Im eshte 13 muajsh por asnje dhemb si ka dal, disa pediater me thone eshte normale. Mishi I dhembeve ju eshte enjtur shume dhe nuk ka mire femiu.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X