Pernenat 11 Gusht, 2020 441

Pershendetje

Pershendetje nena ..kam bebi 3 muaj me ikter i kam ber te gjitha analizat dhe vizitat tek mjeku..qe nga lindja dhe deri tani vlerat jan drej renies se nivelit te bilirubines?ju lutem nga eksperienca juaj keni pasur ndonje rast keshtu dhe si keni vepruar..anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X