Pernenat 23 Korrik, 2020 54

Pershendetje

Pershendetje, kam vajzen 3,5 muajshe e kam ne gji qe dy dite ka filluar te qaje diten dhe nonstop doren e man ne goje don vetem te pije nonstop posa e heki qann pa pushim
3/4 pampersa i lag ne dite.
As nuk po fle, nuk e di a eshte e uritur apo qka??🙁

  1. avatar Anonim-8124

    Mundohu ta kuptosh bebin tend kur pi ! a gelltitet apo jo sepse ndoshta vertet nuk mgopet dhe duhet ti japesh shtes formul.Shendet bebit tuaj

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje peshe, per te pare shtesen nr i pampersave qe lag, qe me thua eshte sh pak

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X