Pernenat 24 Korrik, 2019 324

pershendetje

Pershendetje! Doja t’ju pyesja, nese keni informacion, burri im eshte jashte shtetit dhe un dua te shkoj bashke me cunin 3 vjec atje dhe nuk e di si mund ta marri ai prokuren e femijes nese eshte pa dokumenta? Flm per pergjigjet 😊


  1. Vangjeli Greca

    Po

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X