Pernenat 9 Janar, 2020 191

Pershendetje

Pershendetje jam.shtatzen ne javen e 6 kam ber analizat per strisho endocervikale dhe me.ka dal qe kam prani te bakteries staphylococcous aureus a ndikon ne shtatzani


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X