Pernenat 16 Nëntor, 2019 346

Periodat pas lindjes

Pershendetje nena desha tju pyes per dicka se di a ju ka ndodhur, kam djalin 16 muajsh dhe akoma sme kane ardhur periodat. A ju ka ndodhur kjo qe po me ndodh mua? Ne fakt doktori me ka thene se eshte prej gjidhenies, ama ka zgjatur pak si shume. Desha te di edhe medimet tuaja se cfare te bej? Faleminderit!


  1. avatar Anonim-3787

    Ka femra qe ushqejne beben me gji dhe u vijne periodat 1 ose 2 muaj pas lindjes dhe ka nga ato qe nuk u vijne deri sa te mbarojne procesin e gjidhenies,per trupin e femres eshte mire te vijne por kjo svaret nga ti,mos u shqetso,kur te mbaroje gjidhenja do rikthehen.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X