Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Perdorimi i celularit nga femija

Pershendetje dashta me ba ni pytje rreth vajzes sime e cila qendron gjat koh ne telefon apo pamarparasysh televizor edhe po du me dit a ndikon dicka keq te fmia televizori ose telefoni edhe nese mundet naj kshill mem dhan cka me ba me majt sa ma larg.Faleminderit shum do ndihem e ndwruar nese pergjigjeni!.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Qendrimi i gjate me cel, tv,cpu i demton syte dhe ndikon ne zhvillimin gjuhesor dhe zhvillimin psiko social dhe mendor te femijes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X