Pernenat 22 Shtator, 2020 658

Per nenat ne Greqi

Mrb ky status eshte per nenat qe jetojn ne Gr.Dua te autorizoj babin tim ne shqiperi per te tehrequr bonusin e lindjes se vajzes.Cfare letre me duhet?Prokura cfare quhet ne gr sepse dhe gjuhen se di mire.Dhe me than qe brenda vitit duhet ti tehreq.Kush nene ka qen ne poziten time te me shkr.Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X