Pernenat 6 Gusht, 2021 0

Pelene e thate dhe me ngjyre portokalli te bebi 4 muajsh

Prsh
Bebi 4 muajsh
Ka Disa dit pelena me e that se zakonisht
Dhe sot verejta disa pika si ne ngjyre portokalli te pampersi


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje analize urine patjeter

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X