Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Paneli i analizes Torch

Pershendetje desha te pyes per analizen Torch perkatesisht Toxoplazmen a ka pas dikush rast qe i ka dale e larte toxoplazma dmth eshte infektu me ket lloj infeksioni te rralle qe ka mundsi ne pengim te zhvillimit te bebes .
Jam ne javen e 32 dhe toxoplazma me ka dal vlerat e larta dhe me thon qe eshte nje infeksion i rralle qe ndikon ne organogjenezen e bebit mirpo deri tash ne ultraza gjithka ka qene ne rregull dhe jom postkovid sa e kam kaluar kovidin dhe me thon qe ka mundsi edhe prej kovidit tash nuk po e din as ata kush e ka perjetuar kete gje nena se jemi bere ne merak ,qofshin me jete te gjate bebushet faleminderit paraprakisht


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X