Pernenat 17 Gusht, 2020 152

nuk ha fare ushqim ne kete koh

beba ime 10 mujsh nuk me ha fare ushqim tani ne kte koh. i bej pure,biskota,mjell orizi etj. por puna eshte se nuk ha fare. mund te haj rreth 4 5 lug por jo me shum dhe ato qe i ha i ha me zor dhe me kukulla . ju lutem me thoni se cfare ti bej?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Besoj eshte ne faze dalje te dhembeve e kjo shoqerohet me mungese oreksi, ndikojne gjithashtu edhe temp e larta, ju rekomandoj ti nisni nje kompleks multivitaminash:
    Buonavit baby: 0,5 ml ne dite.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X