Pernenat 6 Korrik, 2021 0

Nenat

Pershendetje nena.
Jam shtz ne muaj e 6.dhe per momentin po perdor antiniotik per infeksjon urine dhe sekrecjon.Patjeter qe dok.me ka then qe eshte i pa demshem per bebin,poor meraku sme le te qete.
Ka perdorur ndonjera gjat shtz antibiotik?ka dhen ndonje efekt anesor??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X