Pernenat 12 Korrik, 2020 582

Ne maternitet

Pershendetje nena.
Doja te pyesja nenat qe kane lindur ne kete kohe pandemie, si ka qene gjendja ne maternitet. A jane lejuar ndonje familjar ose bashkeshorti? Sepse e kam lindje me operacion dhe me ka kapur paniku, me duket sikur do mbetem vetem atje. Ti keni mire bebat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X