Pernenat 14 Prill, 2020 153

Ndihme per Rroba Tirane

Pershendetje. Uroj te jeni mire. Mund te bej nje kerkese te thjeshte? Kam nevoje per rroba per femije 8+. E kam vajzen 8 muajshe dhe ne kete situate nuk mund te harxhoj dot per rroba. Jam dhe pa leje lindjeje pasi nuk e perfitova dot.
Jetoj ne Tirane, prane Selvise. Kush mundet te komentoje pasi e kontaktoj vet. 🙂 Faleminderit shume

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X