Pernenat 29 Korrik, 2021 0

Ndihme materiale per vajzen (16 vjec) dhe djalin (13 vjec)- Korce

Pershendetje nena te kesaj faqe uroj te jeni mir. Jam nje nene me dy femije te semur vajzen 16 vjec djalin 13 vjec nje e kam me epilepsi dhe nje me hazme jam ne kushte shum te veshtira ekonomike vuaj per buken e gojes 😢 nuk kam mundesi te punoj vet se kam probleme me shendetin 😭 jetoj ne shtepi me qera ne korce tani fillon dhe shkolla nuk kam mundesi te blej roba per femijet e mi do tju kisha lut kush ka mundesi te me ndihmoj per roba dhe per ushqime kush mundet sikur dhe nje pako makarona per mua jan shum dhe per femijet e mi 😭😭 ma beni hallall per kete postim shum faleminderit Zoti ja u shpebleft


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X