Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Ndihme

Pershendetje uroj te jeni mir bashk me te vegjlit tuaj
Doja te pyesja kush nga nenat e faqes ka kerkuar azil ne gjermani dhe e ka fituar cfar rruge ka ndjekur cfar duhet ju lutem me tregoni
Ju falenderoj kush pergjigjet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X