Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Mrredhenia bashkeshortore

Si jeni? Zbulova burrin qe me tradhtonte me nje tj. Lexova mesazhe ne tel. Kam 1 djal 3 muaj. Me ka tradhetuar dhe gjate shtatzanis. Edhe ajp tj ishte e martuar me femi. Me jepni nje keshill mendim. Si te veptoj? Nuk mund ta tregoj si ndihem


  1. avatar Anonim-22348

    Per mendimin tim diskutoje kete gje me bashkeshortin shprehu si ndjehesh e tregoja haptazi qe ti tani e di per tradhetine e tij. Ne baze te reagimit te tij dhe diskutimit qe do beni, vendos.
    Ps. Perpiqu t ms stresohesh shume sepse e ndjen femija

  2. avatar Anonim-140957

    Mendimi im. Tradhetia nuk Ka nje shpjegim,,,eshte dicka qe behet me vetedije dhe me deshiren e vet personit…Ndoshta eshte e veshtire per shkak te femijes por duke marr parasysh qe ai si Baba nuk I mjaftonka vec femra e tij,,un e vlersoj me 0,,,,dhe sa me shpejt largim prej tij….Perseri mbetet mendimi im,,,pa dashur tju merzis🤷

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X