Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Mile

Ne janar te ketij vite kam pas abortin e par dhe mjekja masandej um ka than se ske nevoj me u rujt po deri me sot asgje skam dmth sjam shtatzan a mund te jes prap shtatzan a jo jam duke u frikesuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X