Pernenat 30 Shtator, 2019 615

Mentaliteti qe ekziston akoma

Pershendetje nena desha te ndaja dicka me ju sesi vjehrria nderhyn ne familje sot po rrinim me vjerren dhe nje fqinjen ton sesi ra mhb dhe tha vjehrra qe cuni esht i imi thash ai esht i cunit ton dhe i imi i joti esht pas nesh ajo tha qe ti smore gje me vete normal qe jo po prinderit jan njelloj per femijen i thash un pastaj nderhyri fqinja dhe tha qe fmin e pysin kujt cun je ai thoi jam i filanit jo i filanes uaa u habita pz mir vjerra ime q

e ka mentalitet tjeter po ajo 35 vjece me kte shembull per trrit fmin .dhe pastaj kur rritet fmia ankohen nenat thon spysin as per nenen e babain nderkoh qe vet ajo si jep te drejten e vetes si nene njesoj si e drejta e babit .imagjinoj kur te behet vet vjerr sesi mund ta trajtoj nusen me kte edukat dhe vajzen se si do e rris me kte shembull .nga kto mentalitete ne ngelim mrapa fatkeqsisht.me falni qe u zgjata shum po esht vertet per te ardhur keq qe nje femer qe behet nene ka kto mendime


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X