Pernenat 15 Nëntor, 2019 278

Me ra vajza dhe pas 6 oreve me volli, a ju ka ndodhur juve?

Pershendetje nena kam vajzen 14 muajsh me ka ra mbrapa ne koke ne gjunjet e mi ka qajt nja 5 minuta dhe u qetesu mirpo mas 6 orve ka vjell shume pak dhe une mas 4 ditve e kom dergu tek mjeki mjeki me tha duhet me dergu ne kirurgji e dergova ne kirurgji me tha se eshte mire ska gje qe ka vjell mos u bo merak por une ter kohen e fajsoj veten se pse nuk e kom.dergu menjehere pasi qe ka vjell du mu cmend me kap panika sa here qe e kujtoj qe ka vjell dhe se kom dergu menjehere pasi ka vjell por mas 4 ditve sepse kam degju qe kur te vjell mundet me lendu trunin..a ju ka ndodh ndokujt.?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe eshte pare nga mjeku pediater dhe kirurgu ato kane vleresuar gjendjen e femijes, keshtu qe rrininpa merak

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X