Pernenat 16 Shtator, 2019 232

Me kane sygjeruar kete ilacin per parazite, a perdoret per femijet 4 vjec?

Pershendetje nena me kan sygjeruar kte ilacin per parazite me than qe esht i mire dhe per femijet si thoni ju mund te perdoret per fmij 4 vjec ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X