Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Logopeden

Pershendetje kam vajzen 2vjece po flet shum pak fjal babi mami nana gjyshi po jo dada hajde ujit brrr bebi i flas gjithe diten mundohet tflas po nuk ixjerr mir fjalet psh i them thuaj topi dhe thot tobi
Ju lutem a mundeni te me tregoni si tja bej qe te flas me shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X