Pernenat 23 Tetor, 2020 99

Lindja ne spital privat dhe ceku

Pershendetje.
Nena te dashura kush ka ndonje informacion kush lind ne spital privat si meret ceku.
Ju lutem mund ta publikosh.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X