Pernenat 8 Korrik, 2020 337

Lindja ne shtet te huaj

Pershendetje nena te dashura 😊kisha nje pyetje per cekun e lindjes un jetoj ne greqi dhe per cekun e lindjes ne shqipri doja te dija nese un bej prokur a munde dikush tmi terheq leket me prokuren time pasi skam mundesi te shkoj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X