Pernenat 7 Janar, 2022 0

Limfocitet 62.7

Përshëndetje nena.
Ju lutem hidhini nje sy. Kjo eshte analiza e gjakut komplet e djalit tim 3 vjec.Limfocitet i kan dale 62.7 . Shume lart. Analizen ja bera sepse para 1 muaji kaloi bronkit dhe e kisha ne spital 10 dit. Ne ate kohe ju rriten gjendrrat limfantike te qafa. I bera Eko dhe dolen inflamatore jo te rrezikshme. Doktoresha tha analiza e gjakut ka dale keshtu sepse ka veshin pak te skuqur nderkohe qe djali duket mire dka as twmperatur asgje. Ju lutem mos duhet te bej snaliza te tjera sepse shume e larte eshte 62.7. Ju lutem mos pertoni tme ktheni nje pergjigjje sipas eksperiencave tuaja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X