Pernenat 21 Dhjetor, 2020 13

Levizjet e fetusit ne bark

Pershendetje shpresoj te jeni mire!
Jam 22 javeshe shtatezane dhe bebin nuk e ndjej shume a eshte normale kjo ?
Flm nese me pergjigjeni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X