Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Leket pas lindjes

Pershendetje nena
Uroj t jeni mire doja tju pyesja dicka ju lutem cdo mendim i juaj eshte i vleresuar
Jetoj ne angli dhe jam n mujin e 9 me than qe perfitoj leket e lindjes por un skm marr asnje lek nga shteti
Pyetja ime eshte kjo : Mundem ti marr leket e lindjes dhe pse skam marr asnje lek me perpara nga shteti dhe skam punuar ? ka ndonjera ndonje inf do me ndihmonit m cdo pergjigje tuajen


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X