Pernenat 16 Shtator, 2020 444

Leje lindje

Mirmengjesi nena.Jam 6 muajshe shtatzane nuk e perfitova dot lejen e lindjes dini gje ka ndonje si perkrahje qe mund te lidh per nje vit te pakten se vetem burri me punon me page te ulet jemi dhe me qera skemi shum mundsi ekonomike.Ti keni mire bebushat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X