Pernenat 9 Korrik, 2021 0

Leja e lindjes

Pershendetje! Po afron fundi i shtatzanise dhe doja te pyesja per sa i perket lejes se lindjes. Ato te punes edhe pse kam 4 vite aty 6 muajt e fundit nuk mi kane paguar siguracionet dhe kur kerkova nje dokument sot me thane qe do te te dalin probleme se ne nuk jemi ne rregull me siguracionet. Keni pasur raste qe si keni perfituar dot ngaqe puna nuk ka aplikuar per ju ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X