Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Ledjona

Përshëndetje djali im 2muajsh ka dhimbje barku shumë , gjithashtu nga ora 6der ne 9 e pasdites qan shume mezi e vendos ngjume. I jap ilacin e barkut Colissen gocce si dhe caj dhe ska rezultat,banjo gjithashtu i kam ber perdit te ngrohta i kam vendosur dhe pa rezultat . Çfarë me sugjeroni . Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Colikat abdominale nisim ne javen e 4 e Mund te vazhdojne deri ne muajin 3-4 , ju Rekomandoj te vazhdoni me colisen gocce , banjot e ngrohta e mbani ne pozicion vertikal pasi pine duke I rene lehte Mbi shpine qe te beje gromsiren, i beni masazhe me pellemben e dores tuaj ne forme rrethore ne drejtim te akrepave te ores ne barkun e bebit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X