Pernenat 21 Shtator, 2021 0

Lavatrice

Pershendetje Nena kam lavatricen LG 7 Kg dhe djali me ka aktivizura kete opsion Child lock
Por nuk po ja heq dot kam 2 dite qe car si kam shtypur dhe nuk hiqet a me ndihmon donjera nga ju qe di si hiqet 🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X