Pernenat 15 Mars, 2021 0

Lavatrice

Nena me jepni nje informacion ju lutem.. mora sot kte lavatrice n por mi merr te dyja milvat ne te njejten kohe .. paralarjen dhe larjen .. se kuptoj pse.. kush ka perdorur si kjo ju lutem si funksionon..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X