Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Kriza barku i porsalinduri

Pershendetje Doktoreshe
Jam nje nene e re, djalin e kam 3 javesh dhe ka Shume kriza barku, ju lutem me ndihmoni. Ilacin qe Po perdor per dhimbjet e barkut eshte Yovita plus baby. Po nuk ka Shume efekt.
Po te dergoj nje foto te ilacit qe me kane sugjeruar
A mund tja ndryshoj


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Yovita gocce eshte fermente lattici , Ju rekomandoj preparate qe ndihmojne eleminimin e gazrave (simeticon) sic eshte preparati qe keni derguar ne foto.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X