Pernenat 9 Tetor, 2020 44

Krevati

Pershendetje, kam vajzen 8 muajsh dhe jam prap shtatzene gjate kohes qe e kisha ne gji e vendosja te flinte ashtu duke pir gjirin dhe eshte mesuar te flej ne krevat bashk me ne, jam munduar ta ve ne krevat te vet po nuk pushon se qari shummmm. Si te ja beje .Me respekt


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X