Pernenat 2 Qershor, 2020 2137

Konstipacioni ne shtatzani

Pershendetje! Jam nje nene ne pritje, jam ne muajin e 5-ste te shtatezanis dhe po vuaj nga konstipacioni. Po bej rreth dy jave qe fekondoj nje here ne dy dite dhe feqet dalin te bashkeshoqeruara me gjak. Ju lutem me sugjeroni dicka cfare duhet te konsumoj dhe te heq nga konsumi? Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X