Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Kollitja e thate

pershendetje kam vajzen 22 Muajshe ka koll te that a mundeni mem ndimu qka te perdori per tJa letesuar kollitjen si dhe diqka per hundet e zena .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni aerosol dhe nje spray nebial per hundet.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X